יתרונות השימוש באלומיניום בבית

יתרונות השימוש באלומיניום בבית

במאמר שלפניכם נפרט אודות יתרונות בשימוש אלומיניום. לאלומיניום יתרונות רבים הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה אסתטית. האלומיניום נחשבת לאחת מן המתכות עם הנטייה הנמוכה ביותר לחמצון מה שמפחית את הצורך בקיום תחזוקה אנושית שוטפת עבור המוצרים כפי שתוכלו להיווכך:

לא צובר חלודה

האלומיניום בשונה ממתכות כמו ברזל או פלדה אינו צובר חלודה, או לפחות לא בקצב המהיר בו צוברות יתר המתכות בתעשייה. זה מאפשר לצרכנים רבים לשמור על מוצרי האלומניום שלהם: פרופילי החלונות, הדלתות, הפרזול לארונות ולמגירות וכל מוצר אחר – למשך זמן רב ללא צורך להחליפו.

שומר על ברק

האלומיניום אינו רק לא מחליד, הוא אינו מתבלה, ונראה חדש כל העת. מוצרי האלומיניום הישנים ניתנים להברקה בקלות, הוא אינו לכלוך קשה להסרה, וניתן באמצעות ניקיון קל ביותר להבריק מוצרי אלומיניום ולדמותם כחדשים. בנוסף, הוא אינו סופג שריטות או סימני בלאי אחרים במהלך תקופת השירות. לקוחות של שערי אלומיניום בתפוצה רחבה יכולים להעיד על שלמות המוצר והרמה בה הוא נשמר. מספיק לבקר בבתים בהם יש שער, גדר או כל סממן חיצוני אחר מאלומיניום ולבחון את מראהו החיצוני האטרקטיבי.

ניתן לרכישה במחיר שווה לכל כיס

בשונה ממתכות אחרות, מחירו של אלומיניום נחשב זול באופן יחסי. כחומר גלם – הוא נחשב בעל עלות נמוכה ביחס לנחושת או ברזל, ובכך מתאפשר לצרכנים רבים לצרוך מוצרי אלומיניום. ההיצע הגדול של מוצרי אלומיניום מצוי כל העת בכמויות המצליחות להשביע את עקומת הביקוש למוצר. בשל כך, המחיר נותר לא יקר. יחד עם זאת, התגברות ניכרת בביקוש עלולה לגרום לעליית מחירים, בייחוד כאשר הצרכנים מתחילים להבין את חשיבותו של האלומיניום כחומר גלם לעיצוב הבית.

מספק פתרונות לבתים בעיצובים שונים

הן בתים שעוצבו בעיצוב אורבאני על טהרת הפרופיל הבלגי והן בתים בסגנון כפרי יותר – יכולים ליהנות ממגוון מוצרי אלומיניום לשדרוג העיצוב הביתי. מיטב הפרזול לארונות ולדלתות, ומיטב פרופילי החלונות עשויים אלומיניום ומשמשים כל בית אב כמעט מכל סוג. האלומיניום שומר על מראה חדש כל ימות השנה ותורם להקצוע המראה החיצוני של כל חלון או מוצר פרזול.

מופץ בתפוצה רחבה

אלומיניום ניתן למצוא בחנויות רבות למוצרי בית, לצד חנויות המתמחות במוצרי אלומיניום כמו חנויות מפעל המייצר מוצרים מחומר זה. התפוצה הרחבה מאפשרת לכל צרכן להתחבר למוצרי האלומיניום שמוצאים חם בעיניו ולרכוש אותם בקלות.

עמיד במצבים קשים

האלומיניום אינו חומר אשר רגיש לחום, קור, או התחממות והתקררות פתאומית. הוא עמיד בפני תנאי מזג אוויר קשים ביותר ולכן מומלץ מאד להצבה בחוץ כפרופיל חלון או כריהוט גן.

חסרונו היחיד מתבטא בשימוש הפנים שלו שכן בכל הקשור לבידוד אקלימי או אקוסטי מהווה העץ פתרון מועדף. אלומיניום נועד בעיקר עבור מוצרי הגנה על הבית מן החוץ, פרזול דלתות וארונות פנים, וכחומר עבור פרופילי חוץ של חלונות.